• تلفن09112932448
  • آدرسکجور، زانوس
  • ساعتهای آزاد8 صبح تا 10 شب
  • تلفن09112932448
  • آدرسکجور، زانوس
  • ساعتهای آزاد8 صبح تا 10 شب

برگزاری مراسمات

زانوس کلبه

اگر جشن تولد کوچک و دورهمی دارید اگر می خواهیدلحظات خوبی را برای خود و خانواده خود خلق کنید ما می توانیم با در اختیار قرار دادن همه امکانات و البته صفر تا صد برگزاری مراسم شما در کنار شما باشیم و شب و لحظات رویایی برای شما ایجاد کنیم.

گاهی ممکن است شما در سفر خود مصادف باشد با جشن تولد یکی از عزیزان شما که علاقمند هستید به یک مجموعه زیبا جشن تولد متفاوتی را تجربه کردید و به اصطلاح ایشان را سورپرایز کنید مجموعه گردشگری ما می‌تواند صفر تا صد مراسم شما را بر عهده گیرد همه بحث دیزاین و هم بحث پذیرایی را عهده‌دار خواهیم بود.

مراسم در گردشگری زانوس

در مورد هزینه اقامت در مجموعه گردشگری زانوس در بخش‌های مختلف توضیحاتی داده شده است اما خوب همانطور که می‌دانید مساحت چند هزار متری مجموعه در یک محیط کاملاً طبیعی و با درختان بسیار زیبا و فضای سرسبزی که دارد می‌تواند بهترین مراسمات را برای شما برگزار کند که ما می‌توانیم برای شما برگزار کنیم در حد جشن‌های کوچک و جشن تولد می‌باشد و از برگزاری مراسمات بزرگ متاسفانه معذوریم.

شما از فضای بیرون مجموعه گردشگری نیز می‌توانید برای برگزاری مراسمات خود استفاده کنید البته این‌ها همه با هماهنگی مدیر مجموعه امکان‌پذیر است و قبل از اینکه بخواهید این برنامه و مراسم را اجرا کنید حتماً از قبل با مدیر مجموعه گردشگری هماهنگ باشید و ایشان را در جریان قرار دهید.

یک نکته مهمی که در مورد برگزاری مراسم در این مجموعه وجود دارد این است که حتماً تعداد مهمان‌هایی که دعوت خواهید کرد مطلع سازید همانطور که می‌دانید ما محدودیت‌هایی را برای اجرای مراسم‌های شما داریم البته اگر بخواهید می‌توانید کل مجموعه را به صورت دربست اجاره کنید.

و هر تصمیمی در مورد مراسم دارید خواهشی که از شما داریم حتماً با مدیر مجموعه هماهنگی باشد و خارج از هماهنگی‌ها هم کاری صورت نگیرد.

Call me