• تلفن09112932448
  • آدرسکجور، زانوس
  • ساعتهای آزاد8 صبح تا 10 شب
  • تلفن09112932448
  • آدرسکجور، زانوس
  • ساعتهای آزاد8 صبح تا 10 شب

زانوس کجور کجاست

در مورد منطقه زانوس کجور نوشهر باید خدمت شما عرض کنم که روستای زانوس یک روستای کوهستانی با آب و هوای خنک و خشک می‌باشد بیش از ۶ ماه سال هوای تابستانه و بهاره بسیار زیبایی دارد طبیعت سرسبزی که این مجموعه به دلیل قرارگیری در پای کوه آن را خاص نموده است.

خود روستای زانوس در همسایگی کندلوس کجور قرار دارد منطقه‌ای بسیار مشهور که قدمت چند هزار ساله داشته و موزه معروف کندلوس گفته‌های ما را اثبات می‌کند.

به دلیل اینکه یک مجتمع یا مجموعه گردشگری زانوس یک مجموعه تازه افتتاح شده با کلبه‌های چوبی و البته کلبه‌های سوئیسی می‌باشد یک فضای بسیار سنتی با امکانات مدرن در خدمت شماست.

جوی آبی که در کناری مجموعه جاریست و آبشاری که در داخل این مجموعه تعبیه شده است لذت زندگی به استراحت در این گردشگری را چند برابر نموده است.

در اینجا شما طعم غذاهای محلی و ارگانیک را خواهید چشید صبح‌ها با صدای پرندگان از خواب بیدار می‌شوید و شب در سکوتی بسیار زیبا با نگاه به ستارگان خواهید خوابید.

فضای سرسبز در بهار با گل‌های زیبای آن  را عطرآگین خواهد کرد و زمستان‌ها با برف‌های سفید که کل سطح مجموعه را می‌پوشاند شما را به رویاهای کودکی‌تان خواهد برد.

اگر از ما می‌پرسید زانوس کجور کجاست باید بگویم منطقی مابین تهران و چالوس در یک روستای قدیمی با قدمت چند هزار ساله با آب و هوای ۱۰۰ خالص اکسیژن و البته ساکت و زیبا که هیچ کجای کشور آن را تجربه نخواهید کرد.

درختان گردو و درختان میوه‌ای که در داخل مجموعه قرار دارد آلاچیق‌ها زیبایی که در داخل مجموعه قرار دارد همه این‌ها بر زیبایی مجموعه افزوده است و هر گردشگر و طبیعت دوستی را مجذوب خود کرده است و امکان ندارد شما یک بار به این مجموعه مسافرت کنید و عاشق آن نشوید.

شما در قسمت گالری مجموعه می‌توانید عکس‌های زیبای این گردشگری را مشاهده کنید گردشگری زانوس بدون شک یکی از جاذبه‌های توریستی تفریحی بینظیر کشور و شمال کشور می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call me