• تلفن09112932448
  • آدرسکجور، زانوس
  • ساعتهای آزاد8 صبح تا 10 شب
  • تلفن09112932448
  • آدرسکجور، زانوس
  • ساعتهای آزاد8 صبح تا 10 شب

کلبه سوئیسی در زانوس نوشهر

در مجموعه گردشگری زانوس شما می‌توانید کلبه‌های سوئیسی را رزرو کنید یا به اصطلاح به اجاره کلبه سوئیسی در زانوس کجور نوشهر بپردازید.

اجاره این کلبه‌های سوئیسی در فصول مختلف متفاوت می‌باشد و در فصل‌های تابستان و بهار قیمت بالاتر و در فصل پاییز زمستان قیمت پایین‌تری دارد الان اجاره کلبه سوئیسی در اواسط پاییز چیزی در حدود شبی یک و نیم میلیون تومان می‌باشد.

کلبه سوئیسی کجور

کلبه سوئیسی در کجا منظور همون مجموعه گردشگری زانوس می‌باشد چون ما در حال حاضر در هیچ کجای کجور کلبه سوئیسی جهت اجاره نداریم و این تنها مجموعه گردشگری زانوت است که می‌تواند شما را به رویاهایتان نزدیک کند تا از آن لذت ببرید.

مجموعه گردشگری زانوس در نظر دارد برای مشتری‌های همیشگی خود تخفیف‌های ویژه در نظر بگیرد و کارت‌های ویژه صادر نماید تا در مراجعات بعدی و در سفرهای آتی خود از تخفیف ویژه بهره‌مند باشد.

اگر حضور ذهن داشته باشید ما در مورد گردش یا همون جنگل گردشی در زانو صحبت کرده بودیم خب در فصل زمستان این امکان به ندرت صورت خواهد گرفت چون اکثر مواقع هوا بارانی و برفی می‌باشد از این جهت تصمیم گرفتیم چون در فصل زمستان جنگل گردشی مقدور نمی‌باشد از این جهت جاهای توریستی نوشهر را جهت گردش معرفی نماییم.

اجاره کلبه سوئیسی در نوشهر

ما در نوشهر چند کلبه سوئیسی برای اجاره داریم که در نوشهر چون هوا گرم و شرجی می‌باشد کمتر مورد استقبال خریداران یا توریست‌ها می‌باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call me